| AvalohAlyn a întrebat:

Vacanta de Craciun, de cate saptamani este de anul asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 saptamani : 19 decembrie 2015 -3 ianuarie 2016
Si mai este cea intersemestriala de o saptamana : 30 ianuarie 2016 - 7 februarie 2016
rolling on the floor Nici nu a inceput bine scoala si deja te gandesti la vacanta?

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)

Eu as da zile din vacanta de vara sa fi vacanta de Craciun de 1 lunasad E cea mai frumoasa vacanta, cea de Craciun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ce ma bucur pentru mine ca am un altfel de program tongue
Mersi pentru funda laughing
Normal ca este cea mai frumoasa, pentru ca frig, zapada, viscol, inghet,...love struck love struck

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Brad impodobit,Mos Craciun,cadouri,artificii,sampanie,cozonaci,tort,suc,colindat,clopotei,TV,revelion,spectacole, ninsoare, luminite, decoratiuni, instalatiile de Craciunlaughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

X__X ...bravo tie, eu nu am parte de asa ceva...cel putin de vreo 8 ani laughing
De fapt nu imi plachee hee

12 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Vacanta de iarna: sambata, 19 decembrie 2015 - duminica, 3 ianuarie 2016

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi structura anului şcolar 2015-2016 în O.M.E.N. nr. 4496/2015 de la linkul :
http://lege5.ro/......-2015-2016

Toate cele bune!

| CristinaSNC a răspuns:

Nu stiu, cred ca 2. Cand o sa fiu doamna presedinte o fac de o luna rolling on the floor

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru CristinaSNC):

Domna presedinta CristinaSNC, aveti votul meu!

| CristinaSNC a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Multumec, multumesc! love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Să mă anunți și pe mine când happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Va anuntbatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Să nu uiți. Mersi!