| Georjshs a întrebat:

De la câți ani poți face pregătire la poliție? Dacă sunt in clasa a 6 a pot face pregătire

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pregatire vei face dupa intrarea la Academia de Politie sau la o scoala de agenti de politie.

| untu a răspuns:

Nu poti! Mai intai faci scoala, liceul, facultatea si apoi intri in Academia de Politie! Va trebuie multa munca si dar nu va fi usor sa parcurgeti asta! Mult succes la invatatura!

| Elegant a răspuns:

Nu, nu poti.

| Sonami a răspuns:

Nu,nu poti nici ân clasa a-8 da poti ân casa a-9 la liceu poți da probă happy ^=^