| anonim_4396 a întrebat:

De la un liceu civil, profil științe sociale, mă pot muta la un liceu militar sau trebuie neapărat sa fiu la un profil mate-info? Am văzut la un singur anunț unde scria ca doar cei cu specializarea mate-info se pot muta, dar era din 2016, in 2019 s-a transferat un baiat de la științe ale naturii și nu știu daca doar cei de la real se pot transfera acolo.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cerere de transfer dar nu sunt obligati sa-ti aprobe transferul.