| daniel94d a întrebat:

De unde as putea sa colectez electrocaznice mici stricate in barlad

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ca idee :
* soliciti permisiunea managerului firmei de salubrizare( un Prigoana mai mic!) care are arondat o zona dens populata( cartiere de blocuri) de a folosii pentru o perioada de "n" zile( 2-3 zile) unul din tomberoanele pentru gunoi
* lipesti pe tomberonul respectiv un autocolant cu " colectare electrocasnice mici "
*la sfarsitul perioadei stabilite, multumesti lui "Prigoana cel mic " cu o strangere tovaraseasca de mana pentru participarea la programul rabla laughing

| daniel94d explică:

Vreau sa colectez pentru pesele de pe placi