| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea sa descarc un program de invatat engleza pentru copii (prescolari-clasa I)? Am gasit doar site-uri cu programe online, dar n-am net acasa.
Varianta 2: sunt dispusa sa cumpar DVD, dar care? Recomandari?

Răspuns Câştigător
| eumi a răspuns:

Am multe programe de invatat engleza pentru copii. Da cum sa ti le dau?

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ia incearca asta http://www.librarie.net/......nteractiv- si nici nu costa mult

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Pana cand gasesti programul dorit, intra aici si invata impreuna cu copilul tau http://www.englezapentrucopii.ro/index.html

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu am "Primele mele cuvinte in limba engleza". Are 315 Mb si pot sa incerc sa ti-l trimit, daca vrei.

| 1Mihai1 a răspuns (pentru miruna-apostol):

Salut, mi-l poti trimite mie pe messenger? (first.cop90@yahoo.com). Mersi mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista un site prin care poti trimite fisiere mari: www.transfer.ro. Va dau adresa mea de mail prin mesaj. Multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau sa invat engleza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut vreau si eu programu de invatat engleza va rog frumos id meu mary_styl09

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai bine din net

| poly a răspuns:

Unde as putea gasi un program pe net de traducere corecta si daca se poata si gramaticala din engleza in romana si invers