| aan a întrebat:

De unde pot cumpara carti in engleza la pret bun? Sunt la scoala la mine targuri de carte la care se vand carti in engleza, numai ca nu sunt pe gustul meu. As vrea sa stiu site-uri de pe care pot comanda la un pret bun. Preferabil carti in engleza britanica.

Răspuns Câştigător
| Zartbitter a răspuns:

Www.bookdepository.co.uk e perfect. Livrare gratuită în România, prețuri foarte bune. Îți vor trimite fiecare volum ambalat individual, așa că poți comanda câte o carte pe lună sau cum îți convine :-)

4 răspunsuri:
| Pacuraru_Gabi_1995 a răspuns:

Vand eu carti in engleza daca te intereseaza ieftin.

| Cazaceanu_Dragos_1989 a răspuns:

Salut, fac eu rost periodic de carti in limba engleza toate aduse din UK si marea majoritate beletristica. Sunt noi sau citite o data. Le dau cu 10-15 ron bucata. Daca te intereseaza spune-mi.

| Boerescu_Claudia_1985 a răspuns (pentru Cazaceanu_Dragos_1989):

Si pe mine ma intereseaza oferta ta, daca mai e valabila dupa atata timp. happy

| Pacuraru_Gabi_1995 a răspuns (pentru Boerescu_Claudia_1985):

Buna! Vand eu carti in engleza daca esti intereseaza, foarte ieftin.