| ALYN47 a întrebat:

De unde pot cumpara divina comedie infernul lui dante?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nico097 a răspuns:

Frumoasa care ai ales rare persoane o citesc dar e superba.de la librarie poti cumpara ca daca cumperi dupa net te costa transportul mai mult.

| andrei182 a răspuns:

Cumpara ma din orasul tau, trebuie sa existe librarii care au sau iti aduc daca soliciti.
comandand pe internet costurile vor fi mai mari, aproape inca o data cartea. Se cere taxa de drum, iti mai trimit si cu curier si sa vezi la ce pret ajungi de te uiti triplu.