| Helvete a întrebat:

De unde pot sa iau un referat sau niste informatii despre Abraham? Imi trebuie la istorie si am cautat pe Google, dar am gasit numai despre Abraham Lincoln, iar din alta parte nu am de unde sau iau, si nici in manual nu scrie prea mult...

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai despre ce Abraham iti trebuie? Sunt multi. Specifica tot numele.
Uite un site unde poti gasi informarii nu despre un singur Abraham si mai multi.

http://ro.wikipedia.org/....../index.php

Sper ca ti'am fost de ajutor. Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abraham lincoln

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 1863 Lincoln adopta legea privind eliberarea sclavilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in internet si este despre Abraham, dar care Abraham iti trebuie tie? ca sunt mai multi...