| Cristinica80 a întrebat:

Deci am de prezentat un proiect la geografie despre Ciudad de Mexico insa nu trebuie sa fie powerpoint, ci trebuie sa fie prezentat intr-un mod mai diferit. Dati-mi cateva sugerari va rog!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Fa o prezentare in Windows Movie Maker, o salvezi ca.avi, dupa care o introduci intr-o prezentare Power Point. In timp ce ruleaza prezentarea, va rula si filmuletul si pe langa el, introduci alte fotografii (diferite) si texte cu diverse efecte. In final, toata prezentarea PowerPoint o convertesti intr-un fisier.avi si ai un filmulet integral cu Ciudad de Mexico.

| mytza75 a răspuns:

Citeste regulamentul, nu e voie sa pui intrebari legate de referate, teme...:]

| Cristinica80 explică:

Eu nu am intrebat ce trebuie sa scriu in proiect, ci doar cateva sugestii despre modul in care l-as putea prezenta.