| AspaXX a întrebat:

Deci.Am picat bacalaureatul la biologie de 2 ori.M-am inscris din nou anul acesta doar la aceasta proba.Am cerut recunoasterea notelor trecute deci totul ar trebui sa fie ok.Totusi,vad astazi ca trebuie sa dau iar competentele.Am vazut sala in care sunt repartizat pentru proba orala la limba romana.Toate competentele le-am luat si nu a fost nevoie sa le dau iar.Intrebarea este urmatoarea:Trebuie neaparat sa le dau iar? A fost o greseala de a lor? Pot face cumva sa repar aceasta greseala? Sau va trebui sa imi pierd iar din timp sa le dau aiurea? Mersi in avans.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa mai sustii competentele, a fost o greseala ca te-au trecut sa le sustii.
Du-te la liceu, spune situatia ta si solicita sa fii radiat de pe lista celor ce sustin competentele.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu știu cum stau lucrurile, dar în locul tău aș sta de vorba cu ei mai dinainte ca să fiu lămurit.