| vladish555 a întrebat:

Deci azi am dat evaluarea nationala si am o dilema. La exercitiul de la subiectul 1, acela cu coordonatele spatiale, eu am scris in curtea imparatului si intr-o cocioaba. Dar am gasit bareme cu altceva...eu bine si ce am facut eu adica...

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

E bine ce ai facut.acolo se da numai un exemplu pentru ca in text erau o gramada de itemi spatiali.

7 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Amandoi sunt indici spatiali, deci e bine. Trebuiau transcrisi cu ghilimele. Daca ai facut asa e foarte bine.

| Cezar a răspuns:

Salut intra pe http://subiecte2011.edu.ro/Evaluare_Nationala/ si dai click pe Subiecte si Bareme, acolo sunt toate raspunsurile de la Subiect. FUNDA?;;)

| EuNuTu a răspuns:

Da, alea sunt doar exemple. E bine, si eu am pus la fel happy

| EuNuTu a răspuns:

E bine, si eu am pus la fel. Alea de la barem sunt exemple.

| Alexandra260 a răspuns:

Si eu am scris acelasi lucru. Sper ca e bine. Ai incredere happy

| vladish555 explică:

Mersi mult m-ati linistit. Sper sa pot ca va dau funda la toti laughing

| geezy_4382 a răspuns:

Si eu am scris la fel, poti sa mi spui unde ai gasit baremele?