| EmylyaEmy a întrebat:

Deci...maine merg la olimpiada la mate si sunt cam nelinistita... :-

5 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Pai nu e nimic atat de important. Daca nu stii, pur si simplu nu te califici mai departe. Nu e vreun examen care conteaza... oarecum. Deci, mergi linistita, macar iti testezi si tu cunostintele si, daca mergi mai departe, cu atat mai bine big grin Succes!

| blueeyes31 a răspuns:

In primul rand n-ai de ce sa-ti faci griji pentru ca subiectele de la olimpiadele de mate au fost intotdeauna niste SF-uri happy Sa nu te astepti la subiecte ca la teza. Relaxeaza-te pentru ca nu ai nimic de pierdut happyBafta maine!

| sodobar a răspuns:

Asculta muzica care iti place

| EmylyaEmy explică:

Mersiiii muuuuuult kiss! love struck

| EmylyaEmy explică:

M-am calificaaat! \dancing Mersi!