| malina_9455 a întrebat:

Cum sa incep? pai...maine merg la olimpiada si nu stiu ce sa fac ca nu vreau. am dat azi un test in clasa. la care am luat 10 nu stiam ca e pentru olimpiada. daca stiam faceam tot posibilul sa gresesc...nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa merg mai ales la mate urasc matematicacrying

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De ce? Este recunoasterea meritelor tale.

| gigiro a răspuns:

Te compatimesc sincer, pentru ca stiu ca daca nu te duci, vei avea probleme la scoala. Sfatul meu, este, sa te duci, si acolo nu faci ceea ce trebuie.Astfel,scapi de repercusiuni, eventual poti spune ca nu te-ai concentrat fiindca te durea capul. In orice caz, felicitari, daca poti sa iei un zece fara sa te pregatesti suplimentar. Bravo.

| User a răspuns:

Pai daca urasti matematica cum ai reusit sa iei 10? Eu o urasc si o tin din 3 in 3. nu din 10 in 10. si cine te obliga sa mergi?

| craniul a răspuns:

Pff grea treaba dar simpla participare la mate poate vei fii premiata cu o nota de catre profa daca esti singurawinking bft

| victoria_8973 a răspuns:

Te inteleg... crede-ma... eu ce fac? Ma duc, particip, daca este rezultat -bine, daca nu - tot bine happy

| bIjuUu a răspuns:

Daca nu iti place matematica dc te-ai dus la olimpida?
si eu sunt la scoala si asta e pe vrutehappy
daca tot te pricepi ar trebui sa mergihappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu-te acolo si fa ce stii, ca apoi o sa te faci de ras