| Pitic a întrebat:

Despre invatamant la distanta as avea o intrebare.
daca sunt la zi ma pot trece in semestrul sau anul viitor la frecventa redusa, adica acest invatamant la distanta?
sau imi pot schimba profilul?

3 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Întreabă la secretariat și te vor lămuri.

| Pitic explică (pentru Green66):

Am incercat si m-am lovit de nervii secretarelor care erau deranjate de la pauza de cafea

| Green66 a răspuns:

Încearcă să vorbești cu decanul sau cu un prodecan, ei nu sunt așa "importanți" ca secretarele.
P.S. La ce facultate ești și din ce oraș? Când văd ce scrii îmi aduc aminte de secretarele de la fosta mea facultate laughing)