| LadyDeny a întrebat:

Din ce dau tezele daca sunt la profil mate info?

4 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

Mate, Info si la alegere intre Bio/Fizica/Chimie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate, Info, romana si la alegere una dintre chimie /bio/fizica happy

| FkThRz a răspuns:

Obligatoriu la matematica, evident, la limba si literatura romana, iar cea de-a treia materie este la alegere dintre informatica, biologie sau chimie.

| RememberToSmile a răspuns:

Daca esti la mate-info intensiv info dai la romana,matematica,informatica si la alegere dintre bio, fizica si chimie
Daca esti la mate-info intensiv engleza dai la romana, matematica, informatica, engleza si la alegere dintre bio, fizica si chimie happy