| siminafive5 a întrebat:

daca la liceu sunt la profil mate-info din ce voi da tezele?

Răspuns Câştigător
| qxs a răspuns:

Obligatoriu la română, mate și info și alegi una dintre fizică/chimie/biologie.

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Se dau teze la matematica, informatica, romana si la alegere dintre fizica, biologie, chimie.Iar daca esti la mate-info intensiv engleza, dai teza si la engleza.
*-*

| Chαяtreux a răspuns:

Mate, romana, info si una la alegere dintre fizica, chimie sau biologie.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Tezele le vei da la romana, matematica, informatica si inca o materie la alegere, care vrei tu.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| FastAndFurious a răspuns:

Romana, mate, info si la alegere din alt obiect de stiinte.