| Anderi0102 a întrebat:

Din ce materii se dă diferența de la profesionala (Industrie Alimentara) la liceu (Tot industrie alimentara) la finalul clasei a 9-a, și dacă este greu sau nu.

3 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Nu te poti transfera de la profesionala la liceu, abia dupa ce termini cei 3 ani de profesionala te vei putea inscrie la liceu seral

| Anderi0102 explică (pentru 1234568807):

Ba poți, te duci la secretariat și îi spui că faci cerere de transfer la liceu apoi mergi dai diferențele și daca îți accepta cererea și ai luat diferențele poți fi înscris în a 10- a la liceu

| 1234568807 a răspuns (pentru Anderi0102):

Nu poti, mai intereseaza-te