| anonim_4396 a întrebat:

Din ce se da teza la biologie?

Clasa a 12-a, semestrul 1.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tezele se susţin din materia învăţată în semestrul respectiv happy

Toate cele bune!

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Vai dar ce logic. De parca eu nu stiam asta... Ce sa zic...

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic, dom'le =))

Din PĂCATE, întrebarea ta este una "anormală" :(
Tu crezi că cineva poate GHICII în ce ordine v-a predat prof. materia?
Acum fiecare predă după cum îl "taie capul"... Nu se mai respectă Programa şi Planificarea!

Profesorul TREBUIE (trebuia) să vă precizeze din ce lecţii/capitole veţi da teza!
În altă ordine de idei, prezenţa la cursuri este OBLIGATORIE!
http://www.tpu.ro/......ece-am-12/
Iar dacă n-ai mers la şcoală, s-au "inventat" colegii :))

O seară frumoasă!

| Sn4k3 a răspuns:

Din ce vrea profesorul laughing. Din lectiile pe care ti le-a predat si o da cum vrea el. Tu invata ce ti-a predat si o sa te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-mi exact din ce lectii/capitole.