| Radandam a întrebat:

Din ce știți si voi,sau ce ati auzit, se scoate greu un 5 la romana si un 5 la istorie?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce dificultate are examenul, e un noroc sa scoti 5 cand nu ai reusit sa memorezi bine continutul

| darrio2007 a răspuns:

Daca intrebi tu, se scot greu aceste note.

| Frank51 a răspuns:

La romana engleza geografie istorie biologie sunt cele mai usoare examene.

| minrest a răspuns:

Cinci se scoate mai greu decat zece, asta e stiuta. Daca esti bun, profesorul te intreaba, se asteapta sa stii, te lasa sa incepi, vede ca incepi bine, iti da nota zece si nu mai pierde timpul cu tine, dar daca iti trebuie cinci, profesorul te verifica la sange, sa nu cumva sa iei cinci degeaba.

| Vikaa a răspuns:

La romana e imposibil sa nu scoti 5... daca faci primele 2 subiecte corect ai 7. la istorie iar poti scoate usor de un 5.

| ILoveCringe4427 a răspuns:

Bacul este foarte usor daca iti dai interesul, in realitate.