| Teodora_Elizabeth_1998 a întrebat:

Buna, profil uman, o idee din ce se da bacul la istorie, romana si filozofie sau din ce stiti sigur ca se da.

3 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Eu am dat bac la uman
Se da din : istorie, romana, si o materie la alegere, geografie, psihologie, filozofie, sau logică.
Poti sa alegi ce vrei din astea. Logica este mai grea cu exercitii si probleme.
Geografia au ales toți. dar ai foarte mult de învățat.
Filozofie: poti da
Sau mai poti da din alegere la psihologie. Asta mi s-a părut cea mai uşoară dar depinde ce iti place tie.

| Teodora_Elizabeth_1998 explică (pentru brokxy):

Am ales din istorie, romana si filozofie, dar mai exact si sigur din ce ai de invatat la cele 3 materii

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru Teodora_Elizabeth_1998):

Mai sunt 7 zile pana la bac si tu nici macar nu stii din ce se da rolling on the floor))