| miha_6184 a întrebat:

Dintre Lituania si Olanda, ce tara credeti ca ofera oportunitati mai bune spre invatare? Si cum vi se par ca tari din punct de vedere social, cultural, nivel de trai etc? Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu prea multe despre Lituania, dar Olanda este o tara extrem de dezvoltata si civilizata cu un nivel de trai foarte bun.

| johnnny123 a răspuns:

Compari Olanda in care produsul intern brut pe cap de locuitor este de 44.000$ cu Lituania in care este de 15.000$

Evident ca Olanda ofera mai multe oportunitati, daca esti capabil sa profiti de ele.