| I0Andrey a întrebat:

Doresc o realizare a lui Vlad Tepes, Stefan Cel Mare, Constantin Brancoveanu si Mihai Viteazul

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O cerinta confuza.Doresti sculpturi, picturi?

| I0Andrey explică (pentru mira):

Deci doresc o realizare importanta care au facut-o in viata lor ai inteles?
ca ceva important tot au facut ei...

| 4n0nim a răspuns:

La Vlad tepes imi puteti spune mai exact batalia de noapte cand a avut loc si din astea ca doar atata nu cred ca o sa imi dea ceva.
la stefan cred ca e ok si la mihai mai trebuie la brancoveanu

| VladGangstaBoy a răspuns:

Vlad tepes:batalia de noapte
Stefan:a ctitorit multe manastiri
Mihai Viteazul:a unit cele 3 regiuni ale tarii

| 4n0nim a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Mersi si mai poate da cineva cu Constantin Brancoveanu?

| I0Andrey explică:

Nu doresc doar o realizare importanta in domnia lor daca au avutmai pe inteles ceva important care au facut in viata lor sper ca ati inteles

| I0Andrey explică:

Deci doresc o intamplare importanta care au facut-o
Ca totusi ceva au facut si ei.