| obviousness a întrebat:

Dragii mei, cer ajutor.
Prezentăm echipa noastră într-un concurs școlar. se referă la istoria liceului, de aceea se întreg concursul poartă colorit istoric.
Știți că începutul e cel mai greu.
Am nevoie de niște idei sau poate un scenariu pentru prima etapă, și anume, prezentarea echipei.
Știe cineva niște surse? poate niște idei a unui scenariu? merci anticipat

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

De regula conducatorul sau coordonatorul echipei isi prezinta echipa. Prezentarea consta in nominalizarea membrilor si un scurt istoric al constituirii grupului cu referire la proiectele si realizarile acestuia.