| Ioana27 a întrebat:

Dupa 10 minute de citit m-am plictisit... multumesc tuturor care m-au ajutat cu romanul dar raman la rezumat direct deci va rog mumos rezumatul de la volum II Toate panzele sus - Radu tudoran! Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| ileana_5795 a răspuns:

E muult mai simplu sa cauti pe google singura decat sa ceri aici mura in gura. Parerea mea.

| Ioana27 explică:

@ileana de nu am cautat tot google si nu am gasit si de aia vam cerut voua parerea pentru ca eu nu am gasit desi am cautat... ca altfel nu va intrebam pe voi laughing)