| pryns3s a întrebat:

Dupa ce imi fac fisa de inscriere pentru liceu pot sa plec linistita in vakantza(aflu rezultatu de la mama sau de p net ) sau dupa ce aflu rezultatu trebuie sa merg sa semnez ceva thinking,

3 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

Dupa ce semnezi fisa trebuie sa mergi cu buletinul cred ca trebuie sa mergi la scoala generala dupa ce apar rezultatele la ce liceu ai intrat, exista o perioada stabilita cred ca prin iulie, trebuie sa mergi sa te interesezi la generala si sa semnezi niste foi, cred ca iti trebuie si buletinul, iar apoi sa mergi la liceul unde ai intrat si sa semnezi o foaie pe care sunt mediile din clasele 5+8 si mediile de la tezele unice iar apoi iti va da si tie o copie.
Deci ai ceva de lucru, vreo 2 zile.Bafta!

| Simple Girl:X a răspuns:

Nu.iti faci fisa si gata.

la mine asa a fostwinking

| pryns3s explică:

Aha mersi, credeam ca trebuie sa ast rasp si bla bla bla, dupa aia sa ma duc la scoala sa semnez ca si cum ca ramane optiunea aia unde am fost repartizata, in fn, mersi multtt:*:*: de asta eram curiaoa, ca imi fac planuri de vacanta mai degraba