| mihainet a întrebat:

Sunt in clasa a8-a si am dat examen, m-am dus la scoala sa semnez fisa de inscriere si ieri m-am vazut pe internet ca am intrat la liceu. Acum as vrea sa plec la mare. Mai trebuie sa semnez ceva? Mai trebuie sa stau?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incepand de luni 16 iulie si pana in 26 iulie trebuie sa te inscrii la acel liceu, trebuie sa mergi impreuna cu un parinte. Numai bine!

| noname956 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu un parinte sa duci dosarul la liceu P.S dosarul il iei de la scoala de provenienta. Sper ca te-am ajutat

| noname956 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu un parinte la liceu sa dai dosarul pe care il iei de la scoala de provenienta.

| Florin_Rusen_1993 a răspuns:

Pai trebuie sa mergi sa te inscrie la liceul unde ai fost repartizat.