| ladygaga_9941 a întrebat:

Dupa ce termin liceu economic primesc o diploma "tehnician in activitati economice" si ce se poate face cu ea, adica poti lucra (cum este la pedagogie iesi profesor dupa terminarea liceului).

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Faci facultate in studiu economic.si poti deveni un om de afaceri, sau la cine stie ce birouri sa te ocupi de hartii importante.sau bancarwinking

| Rihanna a răspuns:

Poti lucra, pentru ca deja ai avea calificarea 4, nu 3 cum au cei de la alte licee tongue

| £!††ℓع~₤ąđץ~§ยภ§h!ภξ a răspuns:

Desigur, la un liceu de genul, sunt si eu! Vei putea lucra in administratie, sau economie! Depinde de facultatea pe care vrei sa o urmezi! Succes in continuare!