| elenasilvia a întrebat:

Dupa ce termini 12 clase primesti Dioloma de absolvire a liceului cu poza etc...sau Certificat de absolvire a liceului cu poza etc... Certificatul e Diploma sau cum? E vreo diferenta intre cele 2?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primesti diploma de absolvire a liceului doar daca n-ai reusit la bacalaureat. Dupa reusita la bacalaureat primesti diploma de bacalaureat.

1 răspuns:
| elenasilvia explică:

Deci primesc Certificat de absolvire a liceului? Cartonul acela galben cu poza Cnp etc...