| AvalohAlyn a întrebat:

Cei de la liceul meu mi-au dat o diploma/un certificat de absolvire 13 clase care nu contine si poza mea desi le-am dat poze.E vreo problema? Nu stiu ce s-a intamplat, certificatul e original, semnat, stampilat dar este fara poza mea.Mai e valabil atunci? Poate fi si fara poza mai nou sau ar trebui sa merg sa vad ce si cum?(liceul e particular, acreditat, forma de seral/frecventa redusa)
E vreo problema daca nu are poza?

Răspuns Câştigător
| pandaa592 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu e nici o problema daca diploma nu are poze. Nici a mea nu are

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Daca vrei sa iti vezi chipul pe diploma, ia bacalaureatul, pe diploma de bacalaureat este poza.