| Malvina24 a întrebat:

Dupa cum stiti cu totii nu mai e mult pana la examenul de bacalaureat.Am mari emotii pentru ca anul acesta sustin examenul si eu. Una din probele mele va fi psihologia. N-am mai facut din clasa a 10 a si am mai uitat unele lucruri. Daca e cineva care da la psihologie si ar vrea sa invatam impreuna sau m-ar putea ajuta cu niste raspunsuri la cateva intrebari pe care nu le stiu l-as ruga sa ma contacteze.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| cuore a răspuns:

Examenul de bacalaureat testeaza cunostinte generale, nu trebuie sa te stresezi prea tare mai ales ca disciplina e frumoasa.

1 răspuns:
| Malvina24 explică:

Asa e, ai dreptate. Sper sa fie bine ca eu am invatat.Incerc sa ma incurajez insa tot am emotii ca asa sunt eu(la fiecare examen imi tremura picioarele)...totusi putin ajutor nu mi-ar strica intrucat as vrea sa urmez facultatea de psihologie.