| Alexandruceva a întrebat:

Dupa cum stiti, panourile de plexiglas au devenit obligatorii in clase. Dar, scoala la care invat, nu le are, si nici nu o sa le aiba. Intrebarea mea este:unde depun plangere.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata trebuie sa astepti pana in 14 septembrie, abia daca atunci n-o sa fie si o sa fie obligatorii poti face o reclamatie la primaria localitatii si ISJ.

| sierra1 a răspuns:

"panourile de plexiglas au devenit obligatorii in clase" - GRESIT deci nu te plângi nimănui

| Pantagruel a răspuns:

Calmeaza-ti outele. Si mai inchide TV ul.

| patrik986 a răspuns:

Nu sunt obligatorii.