| VrRos52 a întrebat:

După terminarea clasei a 12, îți dă diploma de absolvire cu stampila oficială și altceva ce trebuie sa mai primești?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai promovat bacalaureatul primesti diploma de absolvire a liceului si foaia matricola.
Daca l-ai promovat atunci primesti diploma de bacalaureat si foaia matricola.

| CIaudiu a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pe langa asta poate sa primeasca si certificat de calificare. Depinde ce profil termina.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai trebuie nimic.

| UserRo10 a răspuns:

In afara de diploma de bac primesti diploma terminare 10 clase, diploma terminare 12 clase si in functie de profil diplome de specializare. Eu fiind mate info am primit atestat de programare