| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Dupa voi asa ce credeti ca ar insemna aceasta propozitie "Din filmele sale nu lipsesc momentele in care poti taia tensiunea cu cutitul."?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cat de clar putea fi formulat ca sa se inteleaga, daca asta nu e clar

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tensiunea este cea generată în sufletul celui ce vizionează filmul.
În momentul de tensiune maximă, creierul emite biocâmp care reverberează în jur, și este aerul devine dens. La asta se referă.

| Catrice a răspuns:

Adică atunci când uiți la un film si vezi o scena care nu îți place, poți lua un cuțit și sa o tai ca sa facă filmul mai interesant.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Catrice):

Cred ca tu esti ala de a scris textul laughing Ca nu inteleg nici ce vrei tu sa zici acolo

| Catrice a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Îți trebuie cunoștințe avansate de limba romana, doctorate, cercetări ca sa înțelegi și abia când ajungi la 90 ani (dacă nu uiți ce ai învățat) poți înțelege textul.hee hee

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Catrice):

Ok laughing Sa inteleg ca mai am de mancat malai pana atunci