| anonim_4396 a întrebat:

E/ a fost cineva de la Sincai in Cluj? Mate-info bilingv sau alt profil? Cine a fost sa-mi zica si mie pareri despre profi, colegi, materii etc! Orice impresii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kkkl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Eu am fost. Pot sa zic ca profii sunt foarte buni invat copii foarte bine, colegii dunt foarte atenti unii cu altii, materiile pot sa zic ca sunt usoare si folositoare intr-un cuvant e extraordinar acolo.

| monykhatpu a răspuns:

Despre http://www.sincaicj.ro e vorba? ca nu prea imi dau seama din ce ai scris