| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa merg la un liceu in Cluj ( mate-info). Eu as vrea sa merg la intenisv sau bilingv engleza. Cine stie licee in Cluj, cine a fost la bilingv sau intensiv, care a fost la mate-info! Orice sfat conteaza! Eu as merge la Sincai dar nu m-am hotarat. Care e diferenta dintre bilingv si intensiv? Cine crede ca ma poate ajuta sa ma contacteza la : vlad_coman_18. Va rog am nevoie dde ajutor urgeeeent!

3 răspunsuri:
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Bilingv e sa faci 6 ore pe saptamana de o limba straina. Mate info intensiv inseamna 2-3 ore de info in plus, fata de mate info simplu.
Si mai ai timp sa te hotarasti, am inteles ca nici nu s-au dat examenele. happy
Sa vezi si acolo ce note iei, apoi sa te gandesti.winking

| silviasuciu a răspuns:

Buna, in Cluj este un liceu foarte bun Ady Sincai.
http://www.sincaicj.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am trimis mesaj