| IoanaAndrei a întrebat:

E adevarat ca daca mananci portocale prea acre iti pot cadea dintii in timp? asa zicea bunica atunci cand eram mica... straight face Fundoi!:X

Răspuns Câştigător
| Spawny24 a răspuns:

Acidul iti poate provoca o sensibilitate a dintiilor mai mare, dar stai linistita daca ii speli zilnic o sa fii ok tongue

3 răspunsuri:
| Boog a răspuns:

Ei stai linistita ca si mie imi spunea bunica de astea fara numar si am mancat portocale mai acre fara numar si nu s-a intamplat nimic stai fara grija happy

| Angel0 a răspuns:

Cand o sa ai anii bunicii, cad dintii si daca nu mananci nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz e doar o scorneala de a bunicii talelaughing
iti cad dintii daca nu te speli pe dinti:p