| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

E adevarat oare ca Mihai Eminescu, Avram Iancu, Mihai Viteazu, Tudor Vladimirescu, au fost ASASINAȚI de MASONERIE?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, s-au imbatat prea rau dupa nunta si au murit de la exces de palinca.

11 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cand am sa fac o calatorie in timp si am sa trec pe acolo am sa te anunt cum a fost. Pana atunci ia de bun ce spun cartile de istorie pentru ca sursele de pe internet nu sunt mai bune. Pentru a atrage cititori se spun tot felul de minciuni.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Lioana):

Vezi poate te pierzi pe acolo si te trezesti pe vremea lui Nosferatu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lioana):

Sa nu uiti sa-i faci o vizita tatalui lui Trump si sa-i dai un prezervativ.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Aproape sigur: DA. Dar au avut grija sa acopere orice dovada. Toti militau pentru redenumirea tarii, Dacia, iar refacerea granitalor vechii Dacii ar fi constituit un pericol pentru marile puteri/monarhii

| mastadont a răspuns:

Nu te mai uita la teorii ale conspirației. Îți zăpăcesc mintea. Când nu se cunoaște exact cum a murit o persoană celebră, sau dacă sunt date neclare, hopa se dă vina pe masoni sau illuminati.

| JackR a răspuns:

Da, este adevarat. Lista victimelor, trecute sau viitoare, este lunga rau: "... nr. 21522 - Salam Florin, nr. 21523 - Pricope Marius, nr. 21524 - Alibec Denis..."

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru JackR):

Am intrebat si eu ce am auzit la emisiunea adevaruri tulburatoare de pe programul Nasul TV si stiu ca e usor sa fi nesimtit.

| JackR a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Asa este! Ca sa nu-ti spun cat de usor este sa fii incult, credul, prost si agramat (vezi conjugarea verbului "a fi", poate intelegi ce am vrut sa spun).

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru JackR):

Bine profesore am inteles.

Răspuns utilizator avertizat