| cris1 a întrebat:

E ceva ciudat ca am 19 ani si sunt virgina? primul barbat o sa ma priveasca ciudat?

31 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu, e viata ta, faci ce vrei.si conteaza ce barbat iti aqlegi, de el depinde daca va crede ceva sau altceva.winking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cu sotia mea am vorbit 2 ani de zile, a fost o iubire ca in povesti. i-am cerut sa-mi fie sotie si... mi-a spus ca e virgina...am ramas ca la dentist. Datorita acestui fapt am avut si am o incredere oarba, am incredere in fiinta pe care o iubesc si relatia e foarte buna.

| Vizitiul a răspuns:

Nu cred ca o sa te priveasca ciudat, din contra cred ca o sa te pretuiasca, pentru ca totusi e ceva avand in vedere cum se intampla lucrurile in ziua de azi. Acuma depinde de tine, ce fel de persoana o sa ai langa tinehappy

| SweetCandy a răspuns:

Daca o sa te iubeasca cu adevarat nu... e alegerea ta, ce vrei sa faci cu propria viata?happyinsa daca tot ai asteptat atat trebuie sa fii foarte precauta si de acum inainte!happy

| Leea1234 a răspuns:

Bravo tie!
nu este ciudat!
este mai degraba RAR INTALNIT! da nu pentru ca tu ai avea vreo problema! nici vorba!
primul barbat daca o sa te priveasca ciudat... e un bou!
dar nu cred! va fi mandru de tine si cu tine!

| shishilik a răspuns:

Cred ca se va simti fericit, nu te va privi ciudat in niciun caz (doar daca e un retardat mintal)big grin.

| JustMeFlory a răspuns:

Foarte bine ca mai esti virgina.De ce sa faci ca pustoaicele de 13 ani, care se f*t in draci! pana la 20 de ani alea or sa schimbe vreo 10 barbati(cel putin)si li se vor pune eticheta!
Nu lua chestia asta ca pe o povara.Acum sa nu te culci cu primul care iti iese in cale numai sa scapi de virginitate! Nu te va privi ciudat, ba mai mult te va aprecia! Dar sa ai grija cui i-o dai! Intai sa iti arate ca te iubeste cu adevarat si dupa puteti trece la fapte!
Succes!happy

| albastrel a răspuns:

Foarte bine! acum sa nu o risipesti cu cine nu trebuie...ai grija cui i-o daiwinking

| mariobros a răspuns:

Mai exista raritatzi de genul asta? bravo tie! ai dreptate, primul chiar te va privi ciudat, ciudat de binehappy. daca dai de unul cu neuroni sigur te va aprecia pentru chestia asta, si pana la urma ce-i cu graba asta, pana la varsta de... trebuie sa am in agenda x parteneri, ca altfel nu mai e loc pentru mine in societate. bunicii nostri n-au avut nevoie de motivul `trebuie sa ne cunoastem inainte, sa vedem daca suntem compatibili...`, si uite ca au cate 50 de ani de casnicie si inca se respecta unul pe altul.

| kathessa a răspuns:

Nu e ciudat. Vroiai sa ai 13 ani si sa fii femeie deja? Cred ca nu...
Si sa nu ai impresia ca ei se pricep asa de bine si stiu ca tu esti virgina.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Si eu am 18 ani si sunt virginahappy Sunt mandra de asta! De ce sa ma las atinsa de toti fraierii cand pot sa ma "dau" numai unuia care ma va iubi toata viata?

| iulia_5454 a răspuns:

Felicitari.mai exista si oameni ca tine.

| Denny_5002 a răspuns:

NU. Eu as vrea sa imi pierd virginitatea doar cu sotul.

| lostcontrol12 a răspuns:

Daca stie sa aprecieze o fata desteapta...nu te va privi ciudathappy

| me_5148 a răspuns:

Cum sa fie ciudat?! Ma rog, fiecare cu mentalitatile lui, dar daca te deranjeaza, de ce nu ''ai rezolvat'' ''ciudatenia''?! Mai, stai linistita, nu-i nimic ciudat! o vei face cand simti! In plus, nu exista o varsta de la care trebuie sa iti incepi viata sexuala... Daca te va considera cineva ciudata din acest motiv, ''da-i papucii'' ca nu merita! Serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim daca primulk barbat te va privi ciudat, insa noi deja asa te privim.cum,tu la 19 ani inca mai esti virgina? pai atunci ia aminte de la pustoaicele de aici, sa vezi la ce varsta se pierde virginitatea.nu mai sta pe ganduri, ia periuta de dinti si... fugi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici gand, de cand s-a intors roata?
O fata curata` sa fie privita ciudat, pai daca nu era mai grav parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti de toata lauda cris daca e adevarat.primul barbat te va idolatriza daca e barbat si te va iubi.de asta te vei ingriji tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... stai linistita... Sa fi mandra ca esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel barbat o sa fie fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te simți complexată de acest lucru!
De ce? Gura lumii, slobodă.
Viața ta este a ta, iar cea intimă în modul cel mai direct.
Partenerul trebuie să te respecte de 10 ori mai mult pentru acest lucru. La ora actuală fetele se grăbesc ori din neștiință și informare ori din curiozitate și naivitate.
La tine aceste lucruri nu mai au efect.
Faci pasul atunci când întradevăr poți să-l faci și ești îndrăgostită de persoana care te merită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ciudat deloc, eu la 19 ani mi-am pierdut-o, si nu imi pare rau deloc, pentru.ca a fost frumos si este in continuare, ca sunt tot cu el, aud fete care zic, eu o sa o dau sotului meu, oky... dar asta nu iti certifica faptul ca o sa ramai cu el toata viata, sunt femei care au fost virgine la casatorie si dupa au divortat, ca au fost inselate, sobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred mai mult cred ca o sa fie chiar bucuros daca vrei te ajut cu placere eu tot 19 ani am si as fii bucuros sa am o prietena virgina dar mai greu asa ca asta bravo tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...mda si eu am trecut de varsta de 18 ani si uitema tot virgina, si imi place
doar n-am sa las un pustan de 18 ani sa-si bata joc de mine doar sa se simta el mai barbat cu "o unitate" sau de unu mai mare de vreo 20-26 ani care app se pricep f bine la "abureli":d. si in momentul de fata am un prieten de 23 ani si unu de 18 ani e mare diferenta intre ei da niciunul nu e bunbig grin. si sunt mandra ca sunt virgina si asa am sa raman pana gasesc pe cel potrivit si sincerbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo tie! iti tin companie...ca si eu is virgina ink, si nu mi-e rusine cu asta, totul se va intampla la momentul potrivit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sincer iti spun am aproape 19 ani si sunt inca virgina si sunt mandra de mine iar cand o sa ma simt pregatita atunci o sa o fac cu persoana iubita si o sa fie foarte mandru de mine parea mea.Desi alte fete isi incep relatia sexuala de la 13 ani numai sa vada ce senzatie au sau ceva de genu. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cris, stai linistita, nu'i nimic anormal. uite si pe mine ma cheama cristina, am 19 aniu si sunt inca virgina.nu cred ca o sa se uite ciudat, ba chiar din potriva ar trebui sa aprecieze acest lucru la tine ca asa ceva in ziua de azi rar intalnesti.vezi fete care la 13 ani deja si-au inceput viata sexuala.nu ai intalnit persoana potrivita.si nu te lua dupa toti.lumea e rea si invidioasa. o sa o faci cand crezi ca este momentul potirivit dar si persoana. te sustin cu totul. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo tie nu te grabi sa o faci cu primul cate iti iese in cale trebuie sa o faci doar cu persoana iubita si nu este nimic ciudat ca ai 19 ani si in ca esti stai linistita nu este nimic rau in asta

| Verdunkleten a răspuns:

JustMeFlory, ce 10 barbati? Nem. Fetele de pe la mine sunt mult mai avansate. Cunosc una care are 19 ani si are peste 25 cu care s-a frecat happy

| daniela91 a răspuns:

Stai lin k nu te va privi ciudat. eu nu mai st virgina de la 15 ani sh ak am 19. Am avut un prieten de curand care imi reprosa asta mai mereu.