| anonim_4396 a întrebat:

Virgina la 24 de ani. E ciudat?

30 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este ciudat deloc, bravo tie ca ai rezistat pana la varsta asta, cel mai bine este sa i ti incepi viata sexuala numai după casatorie cu sotul tau nu cu oricine te foloseste numai pentru sex si te abandoneaza, sunt multi escroci sentimentali care numai asta vor.

| ania a răspuns:

Felicitări, nu e ciudat deloc ai cele mai multe șanse de a avea o căsnicie fericită. Virginitatea e darul pe care l-am primit de la Creator pentru a-l dărui numai partenerului de casatorie.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Tot respectul pentru tine!

Ești o fată deosebit de specială pentru vremurile astea!

Multă sănătate și succes în tot ceea ce îți propui!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Felicitări, tot respectul pentru tine.

Eu unul am 29 de ani și sunt virgin, nu am avut niciodată o iubită din 2012 încoace de când am terminat liceul și din păcate nu cred că mai am șansa de a cunoaște pe cineva vreodată.

Eu unul am tot respectul pentru tine!

| mihai69 a răspuns:

Nu. De ce ar fi?!?

| Sofer a răspuns:

Nu e ciudat. Eu as fi fost mândru sa fi început o relație cu o virgina.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu e anormal.
Nu ai găsit persoana potrivită și nu te-ai aruncat cu capul înainte. Nu e nimic ciudat în asta.

| LordCristobal a răspuns:

Nu e nimic anormal.
Ești o persoană speciala și cu o personalitate puternica care nu accepta sa se culce cu orice bădăran.Probabil e nevoie de un băiat foarte special care sa te cucerească.
Oricum sa nu iți fie rușine că ești virgina.Sunt multe personalități istorice care au fost virgine și au realizat lucruri mărețe.Un exemplu ar fi Nikola Tesla.
Eu sunt un băiat de 23 și sunt și eu virgin.
Și chiar nu îmi e rușine deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte ciudat și ea va avea probleme mari până va ajunge să se culce cu un bărbat.

Nu va fi bărbatul pe care ea îl visează, va fi un ratat cel care se va culca cu ea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce as alege un ratat? Pana la urma de aia am si amanat atat, pentru ca in jurul meu erau doar ratati interesati de o tavaleala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ratat e cel care nu a avut femei până te va întâlni pe tine.

Unul care a avut și are de unde alege femei nu te va vrea.

Sunt ferm convins că unul din ăsta aștepți și care are de unde alege.

Nu îl mai aștepta că nu te vrea unul din ăla.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bă, da. Adica curve de baieti. Astia chiar sunt ratatii pwlii, care au mai multe femei.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi de un asexual sau un gay, esti genul care se considera printesa si pentru virginitatea ta vrei totul

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai ce dreacu, voi asa ganditi cu creierul ala oxidat, sa dati la buci pana lesinati. Hai las-o dracu!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numește instinct de reproducere,fara dorinta sexuala nu ar exista reproducere, relatii, se vede ca ce e platonic e o vrajeala, un idealism stupid, de asta exista zona prieteniei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este deloc ciudat! iti vei gasi pana in 26 daca vei fi putin mai indrazneata, dezinvolta, sociabila si putin carismatica orice tip de barbat din orice clasa sociala daca arati si bine!
Mie mi-ar placea sa cunosc o vorgina dar nu sunt norocos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru unii da, pentru unii nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Altul cu creierul muci. Esti genul ala de prost care zice de astia care asculta rock ca sunt satanisti. Asa si virginii, niste sfinti care nu trebuie sa stie o injuratura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum anticipam, o fosilă bolșevică și securistă laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-as zice sa sugi *** fara sa o uzi, dar o faci fleasca. Bulangiule, tu cand stranuti, scuipi pwli. Mars!

| Saiko10 a răspuns:

Clar nu este norma. dar nu este neaparat ceva rau.

| anonim_4396 explică (pentru Saiko10):

Mai anormali sunt jegurile societatii care sunt interesati de o tavaleala ieftina. Asta am intalnit in jurul meu din pacate.

| Together a răspuns:

E un pic ciudat, nu-s multe virgine la varsta aia. De obicei daca ajunge acolo probabil ca are niste conceptii care o opresc sa se apropie sexual de tipi (cum ar fi religia), si probabil ca are niste parinti care o influenteaza foarte mult.

| sparklingqueen a răspuns:

Nu,nu e, gaseste-ti barbatul potrivit pentru asta si fi increzatoare.

| DARLINGx a răspuns:

Nuu. De ce să fie ciudat. îți vei găsii un partener, și îți vei începe viața happy

| orailibrail a răspuns:

Nu e ciudat.
Este ceva foarrte frumos!

| DepikaPadukone a răspuns:

Nu-i nimic ciudată și nici anormal ba din contră Ești curată și nu ai făcut ce au făcut altele ai un mare bravo și respect de la mine. Altele deja și-o rupe cu toți drogați și boschetari prin hoteluri și apartament lor prin
parcuri tolete publice și cluburi tu nu ai făcut asta tu nu te-ai vândut bravo bravo.

| Sfm08 a răspuns:

Ehee... Mi-as dori o relatie serioasă cu o astfel de fată. Unde vă ascundeți că nu vă gasesc pe niciuna?

| coosti a răspuns:

Hai sa ne ****

| Thatit a răspuns:

Cam rar