| BlackHear7 a întrebat:

E chiar asa greu la MAPN cum se aude la testul psihologic? si celelalte?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, majoritatea trec acest test.

| NicVal74 a răspuns:

Dureaza 4 ore sunt teste diferite pe etape de psihologie ale testului! nu este o gluma.....stiu pe pielea mea! ok?!

| BlackHear7 explică (pentru NicVal74):

Da seful ierta-ti-ma pe mine, voiam doar sa stiu dar cred ca dumneavoastra ati facut asta pe un timp mai vechi, acum probabil e altfel. happy Chiar de la cineva care a trecut prin asta voiam sa aflu detalii.

| NicVal74 a răspuns (pentru BlackHear7):

Vezi asta e diferenta la un test psihologic eu scriu si tu ai sa afli detalii virtuale estele psihologice sunt ca matematica 1+1=2intotdeauna ca si mintea care o ai nu se schimba nimic! mai si pretentii de a tece teste psiologice las-o balta my friend

| BlackHear7 explică (pentru NicVal74):

Nu am cerut durata testului, nu am cerut raspunsuri ale testului psihologic. mai cititi de 20 ori intrebarea si probabil va ve-ti da seama ce raspuns am vrut happy My friend.