| Deni123456789 a întrebat:

E cineva din orasul Arad? Sunt la gimnaziu la LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN si anul trecut in sem. 2 am luat 11 copii peste 8.50 si diru a zis ca trimite cerere la secretariat sa primim si noi bursa si pana acum nu stim daca primim sau nu. Da in orice caz poate doar primi 2 cu medie mare o sa primeasca ( am noroc ca sunt pe locul 2 cu 9.43 ) MA ROG ACUM INTREBAREA : ATI PATIT SI VOI ASA CV? STITI DACA O SA SE PRIMEASCA BURSA?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cu media opt și ceva? Jumătate din liceenii din țară au peste opt. N-o să primiți (toți) - poate doar cei cu zece zero zero