| ElisabetaBaciu a întrebat:

Sunt clasa a 12-a, am premiul 2 la olimpiada judeteana. Din cate am inteles de pe edu, pot primi bursa de merit daca am locul 1, 2 sau 3. Stie cineva mai multe detalii despre procedura? De obicei cererile pentru bursa se depun la inceput de an scolar si nu stiu cum se procedeaza. De asemenea, bursele de obicei se dau pentru anul scolar trecut. Cum functioneaza la bursele de olimpici? Depun cerere la secretariat cu dovada premiului? Cat si cand as primi bursa? La final de an sau lunar incepand de luna viitoare?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari pentru premiu olimpic!

PS Nu stiu cum se dau bursele, eu doar te-am felicitat, pentru ca meriti happy

| sierra1 a răspuns:

La olimpiada județeană de?

| ElisabetaBaciu explică (pentru sierra1):

Socio-umane

| sierra1 a răspuns (pentru ElisabetaBaciu):

Dacă e in lista asta

https://www.edu.ro/......e_2024.pdf

iei și faci exact cum deja ai scris