| Anonim00089 a întrebat:

E cineva la liceul alexandru ioan cuza din Suceava, am auzit cas tigani in scoala, cum sunt profesori, elevi etc. am auzit cas tiagani si se bat rau de tot,sfatuiti-ma,as vrea sa merg la un profil econimic, nu ma descurc mai deloc la matematica, sfaturi please FUNDAA!

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă ai auzit atâtea lucruri îngrozitoare despre acel liceu, nu îl trece ca opţiune.
Uită-te la mediile de admitere de anul trecut şi vezi unde ai putea intra, caută un liceu cât de cât bun şi de prestigiu.
Pa-pa.

| Flydream a răspuns:

Invat in Suceava si eu nu am auzit asa ceva despre acest liceu.