| ciprianjurje a întrebat:

Cu ce tramvai/masina pot ajunge la scoala 21(Bucuresti)? Sau macar cum ajung la liceul Alexandru Ioan Cuza., ca de acolo ma descurc eu.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Care este punctul de pornire? Pentru ce ai Internet? Intra pe Harti sau pe site-ul liceului si afli imediat

| ciprianjurje explică (pentru mira):

A da, stau in sectorul 3, papiata matei ambrozie

| mira a răspuns (pentru ciprianjurje):

Troleibuze: 70, 79 (statia Lucretiu Patrascanu), 92 (statia Barajul Dunarii)

Tramvaie: 19, 23 (statia Barajul Dunarii), 40 (statia Faur)

Autobuze: 253, 330, 335 (statia Barajul Dunarii), 102 (statia Lucretiu Patrascanu)

Metrou: statia Titan