| ionut7 a întrebat:

E naspa sa stai la camin in timpul facultatii?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cat a răspuns:

Depinde doar de tine.
Daca esti obisnuit sa ai camera ta, sa nu imparti nimic si sa nu existe nimic in mediul tau care sa te deranjeze, este foarte posibil sa nu te simti foarte bine la inceput in camin, alaturi de alti oameni care nu-si fac programul dupa tine.
Daca, in schimb, esti deschis si-ti place compania, e posibil sa ai parte de multa distractie.

| OtakuRoman a răspuns:

NU! chiar este foarte distractiv! iti zic din propia experienta :')