| Addicted a întrebat:

E posibil sa ne dea trunchiul de piramida maine la evaluare?

10 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Nu e in programa deci nu

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu! nu e in progama pentru examen.

| DeathTheKid a răspuns:

Nu,dar fi sigur/a ca o sa ne dea ceva legat de cerclaughinginvata si u aria cercului, raza si lungimea

| Addicted explică:

Multumesc tururor pentru informatie si succes la examenhappy

| Pau a răspuns:

Buna!
Pai asta e problema...ne poate da orice am facut in clasa 5-8, nu sti exact ce sa inveti
Doamne, mie imi e frica:-ss
Iti urez mult succes :*

| blamefire a răspuns:

Nu ne da nimic de genul trunchi,corpuri rotunde,sau ceva hexagonal, dar repeta formulele pentru cerc, ca din ala ne da...

| seena8616 a răspuns:

Nu... trunchiul de con si de piramida nu se da. doar piramida si prisma

succes maine! multa bafta thumbs up

| Ghost a răspuns:

Auzi dar ce dracu noi suntem ghicitori ce iti va da tie ca oricum nu o sa promovezi o sa iei 4

| Akka a răspuns:

Nu o sa-l dea, pentru ca nu e in programa pentru examen. happy

| deeaxoxo a răspuns:

Nope. Nu e in programa. Insa singur ne da ceva probleme din viata cotiana la care trebuie sa gandim logic. App, succes happy