| Slugsmekeru a întrebat:

Este adevarat ca pe 7 decembrie ne vom intoarce la scoala?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Nu! Mai ales ca vine vacanta de iarna.
Premierul Ludovic Orban a vorbit în cadrul unui interviu acordat Agerpres despre posibilitatea deschiderii școlilor în semestrul al doilea. Acesta a precizat că aceasta este dorința autorităților și se dorește cât mai curând posibil, dar depinde de situația epidemiologică din țară și ce spun specialiștii.
https://www.capital.ro/......a.html/amp

1 răspuns:
| anonima188888 a răspuns:

Pe 9 in principiu ca 7 si 8 sunt zilele in care trebuie sa demonteze urnele, dar e cu posibilitate de prelungire pana in ianuarie daca cazurile nu scad. teoretic au scazut. eu totusi sper sa fie redeschise ca online e greu. trebuie sa fim anuntati cat de curând, cel tarziu marți vom știi.