| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca poti fi dat cu o clasa sau doua inapoi daca la testul initial ( clasa a VII-ea ) nu stii sa faci nimic sau aproape nimic? Astazi un profesor a spus ca "daca nu stiti sa faci faceti testul initial esti dat inapoi cu o clasa sau doua ca sa poti invata materia mai bine." Pe internet am citit ca scopul acestor teste este de a vedea capacitea elevilor la anumite materii. Conteaza si parerea voastra.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

V-a mintit pentru a va speria. Nu exista asa ceva.

| Yurisa a răspuns:

Pui botul la asa ceva laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista asa ceva, doar incearca sa va sperie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar, în vacanțe, voi trebuie să veniți la școală să învățațiwinking

| Stefan_Razvan_1998 a răspuns:

Stai linistit, asa ceva nu se poate dar pe viitor pune mana si învață.