| LanguageMaster a întrebat:

Este adevarat ca sunt elevi care stiu sa rezolve subiecte de titularizare care se dau la profesori?

3 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Da,sunt inconjurata zilnic de elevi de tipul asta, sunt mai multi decat crezi.Lucram din culegeri de matematica in care au fost scrise problemele date profesorilor pentru ocuparea diferitelor posturiwinking

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

De ce nu ar fi? Sunt elevi care stiu mult mai mult decat un profesor, acestia daca prefera sa se documenteze mult mai mult despre materia respectiva au si timp deoarece nu sunt profesori incat sa predea la vreo scoala si sa le ocupe timpul.

| Nowheretogo a răspuns:

Sunt elevi care sparg codul NASSA, asta e un fleac rolling on the floor