| Manea_Claudiu_1995 a întrebat:

Este atat de mare diferenta dintre matematica de la mate info si stiinte ale naturii? Maine ma inscriu la liceu si nu stiu ce sa aleg.Mate-info intensiv info sau stiinte ale naturii. Funda gogogo

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

La mate-info faci M1, iar la stiinte ale naturi M2, deci la stiinte faci mai usor. Diferenta nu este foarte mare, mai ales in clasa a 9-a si a 10-a.
O zi buna.

| Tinna666 a răspuns:

La mate info intensiv info faci matematica m1 si la stiinte faci m2, diferenta este..adica mie care am terminat mate info intensiv info mi se pare chiar usoara materia de la stiinte, si la bac este o diferenta sesizabilawinking

| Anna121 a răspuns:

La mate info vei face M1, vei avea mai multe ore de matematica pe saptamana decat la stiintele naturii unde vei face M2 si vei avea 3 ore pe saptamana.

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Am o prietena care a terminat clasa a 9-a si careeste pe acest profil. Mi-a spus ca la clasa ei de stiinte ale naturii este mai greu decat la mate-info...but...nu stiu ce sa iti spun tongue